• 7 tegen 7 vrijdagavond voetbal Vrijdag

  • 7 tegen 7 vrijdagavond voetbal

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Besten, GeertTeamspeler
    Dijkman, SebastiaanTeamspeler
    Gottemaker, BartTeamspeler
    Meijerink, NiekTeamspeler
    Mol, PatrickTeamspeler
    Velderman, RobbieTeamspeler
    Zwakenberg, LudoTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 08:30Hellendoorn v.v. JO8-2JM - SDOL JO8-1Sportpark De Voordam
    24 feb. 09:00SDOL JO12-1 - Raalte JO12-1JMSportpark De Achterberg
    24 feb. 09:00s.v. Rijssen JO11-2JM - SDOL JO11-1Sportpark 'T Opbroek
    24 feb. 10:15Rohda Raalte JO10-6 - SDOL, JO10-2JMSportpark Tijenraan
    24 feb. 11:00DVC Dedemsvaart JO10-1JM - SDOL JO10-1Sportpark De Boekweit
    24 feb. 11:00Marienheem JO14-1JM - SDOL JO14-1Sportpark 't Aspel
    24 feb. 12:00ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 - SDOL JO19-1Sportpark De Dubbeltreffer
    25 feb. 09:15SDOL 3 - TVC '28 7Sportpark De Achterberg
    25 feb. 10:45SDOL 5 - Broekland 5Sportpark De Achterberg
    25 feb. 11:30SDOL 4 - FC Ulu Spor 3Sportpark De Achterberg
    25 feb. 14:00SDOL 1 - S.V. Vasse 1Sportpark De Achterberg
    28 feb. 20:00Lemelerveld 5 - SDOL 3Sportpark Heidepark
    2 mrt. 08:30avc Heracles JO9-3 - SDOL JO9-1Sportpark avc Heracles
    2 mrt. 09:00SDOL JO8-1 - Hulzense Boys JO8-1JMSportpark De Achterberg
    2 mrt. 10:00Rohda R. JO12-3JM - SDOL JO12-1Sportpark Tijenraan
    2 mrt. 10:15SDOL JO10-1 - SV Nieuw Heeten JO10-1Sportpark De Achterberg
    2 mrt. 10:15SDOL, JO10-2JM - Broekland JO10-1JMSportpark De Achterberg
    2 mrt. 10:15SDOL JO11-1 - DES JO11-2JMSportpark De Achterberg
    2 mrt. 14:45SDOL JO19-1 - VMC JO19-1Sportpark De Achterberg
    3 mrt. 09:30SDOL 35+1 - SV Twello 35+1Sportpark De Achterberg
    3 mrt. 11:15Almelo 2 - SDOL 3Sportpark Ossenkoppelerhoek
    3 mrt. 11:30SDOL 6 - Heeten 6Sportpark De Achterberg
    3 mrt. 12:00Lemelerveld 8 - SDOL 5Sportpark Heidepark
    3 mrt. 14:00SV Nieuw Heeten 1 - SDOL 1Sportpark De Belte
    9 mrt. 08:45Sc. Overwetering MO10-1 - SDOL, JO10-2JMSportpark Overwetering
    9 mrt. 08:45De Zweef JO11-3JM - SDOL JO11-1Sportpark Gagelman
    9 mrt. 09:00SDOL JO12-1 - Lemelerveld JO12-1Sportpark De Achterberg
    9 mrt. 09:00SDOL JO9-1 - Excelsior '31 JO9-2Sportpark De Achterberg
    9 mrt. 09:00SDOL JO8-1 - SJO FC Dalfsen JO8-4Sportpark De Achterberg
    9 mrt. 10:15SDOL JO10-1 - Heino JO10-1JMSportpark De Achterberg
  • Uitslagen

    Geen informatie