• SDOL 35+1

  • SDOL 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Krosman, RichardOverige stafTeammanager
    Tijs, JeroenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Hebben deze talenten niet.. heel af en toe op een vrije zondag.
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SDOL 35+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wijhe '92 35+120190183107357
    2Heino 35+120132549301941
    3Rohda Raalte 35+120113669313836
    4FC RDC 35+21910454352-934
    5Epse 35+118101759372231
    6FC RDC 35+1198294250-826
    7Dalfsen 35+1197393053-2324
    8SDOL 35+11862103742-520
    9Sc. Overwetering 35+11942132753-2614
    10SV Twello 35+11924132882-5410
    11Hoonhorst 35+11915132754-278

    Poulestanden SDOL 35+1 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 22 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heino 35+1330011659
    2Rohda Raalte 11320114596
    3Marienheem 33102412-83
    4SDOL 35+13003410-60
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOL 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,11

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd