• SDOL 35+1

  • SDOL 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Krosman, RichardOverige stafTeammanager
    Tijs, JeroenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Hebben deze talenten niet.. heel af en toe op een vrije zondag.
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 09:30SDOL 35+1 - SV Twello 35+1Sportpark De Achterberg
    17 mrt. 09:30SDOL 35+1 - Rohda Raalte 35+1Sportpark De Achterberg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SDOL 35+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wijhe '92 35+1109014434127
    2Rohda Raalte 35+1860227141318
    3Epse 35+1850326101615
    4Heino 35+194231917214
    5FC RDC 35+274031427-1312
    6SDOL 35+173221610611
    7FC RDC 35+173131620-410
    8Sc. Overwetering 35+192161724-77
    9SV Twello 35+181251032-225
    10Dalfsen 35+18125831-235
    11Hoonhorst 35+191261221-95

    Poulestanden SDOL 35+1 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 22 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heino 35+1330011659
    2Rohda Raalte 11320114596
    3Marienheem 33102412-83
    4SDOL 35+13003410-60
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SDOL 35+1

    VS

    SV Twello 35+1

    03 maart 202409:30 uur
    Sportpark De Achterberg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOL 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd