• SDOL 35+1

  • SDOL 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Krosman, RichardOverige stafTeammanager
    Tijs, JeroenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Hebben deze talenten niet.. heel af en toe op een vrije zondag.
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 09:30SDOL 35+1 - Holten 35+1Sportpark De Achterberg
    8 okt. 10:00SV Twello 35+1 - SDOL 35+1Sportpark Zuiderlaan
    22 okt. 10:00Hoonhorst 35+1 - SDOL 35+1Sportpark De Potkamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.SDOL 35+ - Heino 35+12 - 4
  • Poulestanden SDOL 35+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Holten 35+11100162143
    2Sc. Overwetering 35+111006153
    3Rohda Raalte 35+111002113
    4Heino 35+111001013
    5Dalfsen 35+110102201
    6SV Twello 35+110102201
    7Hoonhorst 35+100000000
    8SDOL 35+00000000
    9Epse 35+1100112-10
    10Wijhe '92 35+1100101-10
    11FC RDC 35+1100116-50
    12FC RDC 35+21001216-140

    Poulestanden SDOL 35+1 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 22 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heino 35+1330011659
    2Rohda Raalte 11320114596
    3Marienheem 33102412-83
    4SDOL 35+3003410-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Besten, LucienTeamspeler
    Dijkman, SebastiaanTeamspeler
    Heuven, ReneTeamspeler
    Jansman, EdwardTeamspeler
    Kolkman, NielsTeamspeler
    Korenromp, AlfonsTeamspeler
    Kroeze, DennyTeamspeler
    Last, CarelTeamspeler
    Mars, ArieTeamspeler
    Mol, PatrickTeamspeler
    Mostafa, SamirTeamspeler
    Oosterwechel, RalfTeamspeler
    Pronk, StefanTeamspeler
    Rambi, JohanTeamspeler
    Reimert, NiekTeamspeler
    Roeloffzen, NielsTeamspeler
    Tuyl, Micha vanTeamspeler
    Veldkamp, JoostTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SDOL 35+1

    VS

    Holten 35+1

    01 oktober 202309:30 uur
    Sportpark De Achterberg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SDOL 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd